dzisiaj jest: 18 listopada 2017. imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Ręczno
tel. +48 (44) 781-32-69
e-mail: ug@reczno.pl

Aktualności
"Teraz serce!"

Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W środę, 8 marca 2017 roku w godzinach 11:00-19:00 w Galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

 Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

 Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

 Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 11.00 do 19.00 w środę, 8 marca 2017 roku do Galerii Focus Mall, mieszczącej się w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Słowackiego 123.

 Realizacja przedsięwzięcia możliwa jest dzięki środkom finansowym oraz wszelkiemu innemu wsparciu pochodzącemu od Organizatora (Telemedycyna Polska S.A. – lider teleopieki kardiologicznej www.telemedycynapolska.pl ), Współorganizatora (Focus Mall – zaangażowana społecznie galeria handlowa www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl), zaś nagłośnienie Akcji jest możliwe dzięki Patronom Medialnym (TVP3 Łódź www.lodz.tvp.pl , Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej www.zak.lodz.pl , Magazyn Vita www.vita.pl, Miesięcznik Praktyka Lekarska www.praktykalekarska.com, Portal Internetowy Sekrety-zdrowia.org www.sekrety-zdrowia.org ) oraz wszystkim życzliwym Mediom.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.terazserce.pl , gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!


« powrót
<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
          1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA