dzisiaj jest: 20 listopada 2017. imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Ręczno
tel. +48 (44) 781-32-69
e-mail: ug@reczno.pl

Aktualności
Eliminacje gminne OTWP w Ręcznie

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej, poznawanie organizacji ochrony przeciwpożarowej, jej historii i tradycji.                                                        

Eliminacje gminne XL edycji OTWP zorganizował ZOG ZOSP RP w Ręcznie we współpracy z Urzędem Gminy w Ręcznie. Eliminacje odbyły się 20 lutego 2017 r. w Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Ręcznie. W konkursie uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Stobnicy i PZSG w Ręcznie. Pierwszy etap eliminacji gminnych polegał na rozwiązaniu pisemnego testu, następna część to pytania ustne.

Klasyfikacja finalistów przedstawia się następująco: 

W grupie szkół podstawowych:

1. Mateusz Skrobek      SP w Ręcznie - opiekun Pani Jolanta Patura

2. Patrycja Pabich  SP w Stobnicy - opiekun Pani Justyna Karbowiak

3. Jakub Krawczyk  SP w Ręcznie - opiekun Pani Jolanta Patura

 W grupie gimnazjum (Gimnazjum w Ręcznie):

1. Katarzyna Cieślik 

2. Jakub Strzelczyk

3. Ewelina Purgał

Opiekunem gimnazjalistów była Pani Bogumiła Stojecka.

Finaliści turnieju otrzymali dyplomy, książki i cenne nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali bidony, paski odblaskowe, długopisy, słodycze i różne gadżety.

Fundatorami nagród byli: Wójt Gminy Ręczno, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Ręcznie, BS w Przedborzu, GS Łęki Szlacheckie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi, Nadleśnictwo Piotrków z siedzibą w Łęcznie, Hurtownia Budowlana Juszczyk z Ręczna, Piekarnia Piotr Jagieło z Ręczna.

Laureaci: Katarzyna Cieślik i Mateusz Skrobek będą reprezentować Gminę Ręczno w eliminacjach powiatowych OTWP w Piotrkowie Tryb.  

« powrót
<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
          1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA