dzisiaj jest: 18 listopada 2017. imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Ręczno
tel. +48 (44) 781-32-69
e-mail: ug@reczno.pl

Ogłoszenia o konkursach
Ogłoszenie o wynikach konkursu
 

Ręczno, dn. 09.06.2010 r.

OGŁOSZENIEOgłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu:


Zadanie 1:

  1. Upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa obejmujące organizację rajdów, zlotów, spływów kajakowych, zawodów, wycieczek, imprez o charakterze turystycznym, oraz innych form służących rozwojowi krajoznawstwa i turystyki dla mieszkańców gminy.

Zadanie 2:

  1. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu obejmujące organizowanie szkolenia oraz udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w dyscyplinie – piłka nożna, obejmującego organizowanie zawodów sportowych i turniejów w piłkę nożną, wyposażenie w niezbędny sprzęt sportowy (z podziałem na zakup nowego sprzętu i naprawę posiadanego), szkolenie sportowe dzieci i młodzieży z terenu gminy Ręczno, mające na celu kształtowanie ich uzdolnień i sprawności fizycznej, przejazdy na imprezy sportowe poza teren gminy, prowadzenie rozgrywek ligowych, zabezpieczenie obsługi sędziowskiej organizowanych rozgrywek i imprez sportowych.

 

Lp.

Nazwa oferenta

Nazwa zadania publicznego

Wysokość przyznanych środków publicznych

1.

Klub Sportowy „BG Sport”

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu obejmujące organizowanie szkolenia oraz udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w dyscyplinie – piłka nożna, obejmującego organizowanie zawodów sportowych i turniejów w piłkę nożną, wyposażenie w niezbędny sprzęt sportowy (z podziałem na zakup nowego sprzętu i naprawę posiadanego), szkolenie sportowe dzieci i młodzieży z terenu gminy Ręczno, mające na celu kształtowanie ich uzdolnień i sprawności fizycznej, przejazdy na imprezy sportowe poza teren gminy, prowadzenie rozgrywek ligowych, zabezpieczenie obsługi sędziowskiej organizowanych rozgrywek i imprez sportowych.

4 000,00 zł

2.

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ręczno

Upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa obejmujące organizację rajdów, zlotów, spływów kajakowych, zawodów, wycieczek, imprez o charakterze turystycznym, oraz innych form służących rozwojowi krajoznawstwa i turystyki dla mieszkańców gminy.

7000,00 zł

Wójt Gminy
Marek Sroka

« powrót
<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
          1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA